Adresy :

    Sídlo firmy P&P s.r.o.

           nám. Dr. Karla Kramáře č.p. 349

           512 11 Vysoké nad Jizerou

           IČO:    15043819

           DIČ:     CZ15043819

   

    Prodejna Stavebnin P&P s.r.o.

           Dana Petrušková  ( tel. 777 715 051 )

          Bozkovská č.p. 404

           512 11 Vysoké nad Jizerou

 

Tempelan

TEMPELAN- ekologický tepelně-izolační materiál budoucnosti
 
TEMPELAN je celulózový tepelně izolační materiál, vyrobený ze sběrového novinového papíru, kartonu a lepenky. Při výrobě jsou použity látky (borax, kyselina boritá, hydroxid hlinitý,…), které zajišťují jeho dobré protipožární a protiplísňové vlastnosti i odolnost proti hlodavcům. Dokáže zastavit již započatý růst houby a chrání před rozkladem dřevo, na které je nanesen. Současně je zachována jeho naprostá zdravotní nezávadnost. Tepelně- izolační vlastnosti TEMPELANU jsou srovnatelné s polystyrenem, cenově je však dvakrát levnější a to včetně aplikace.
 
TEMPELAN je určen pro tepelnou izolaci nových nebo opravovaných budov, nebo pro dodatečné zateplení starších domů. V současné době je vypracován velmi účinný systém dodatečného zateplení štítů panelových domů, montovaných průmyslových hal i půdních prostor starší bytové zástavby.
 
TEMPELAN účinně vyplňuje i těžko přístupné spáry a mezery. Uložením pásových a deskových tepelně- izolačních materiálů nelze v žádném případě dosáhnout stejně výborné kvality izolace. Hodí se i jako zvuková izolace.
 
TEMPELAN se nanáší na izolované místo pomocí speciálního foukacího zařízení.
 
Využijte naší poradenské služby včetně bezplatné prohlídky místa požadované izolace naším odborníkem s konkrétní cenovou nabídkou.
 
Více na tel.:  481 593121, mail: p-p@p-pvysoke.cz